Stahovací popruh AceBikes Ratchet Strap Deluxe Duo

Stahovací popruh AceBikes Ratchet Strap Deluxe Duo od populární značky AceProducts – ACEBIKES za skvělou cenu 1100 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka AceProducts – ACEBIKES má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

1.100 

Popis

Kvalitní Stahovací popruh AceBikes Ratchet Strap Deluxe Duo od známého výrobce AceProducts – ACEBIKES. Praktický, extra silný a odolný popruh vyrobený z vysoce kvalitního polyesteru s praktickou ráčnou. Tento 197 cm dlouhý černo šedý polyesterový popruh je vybaven pozinkovaným hákem s plastovým povrchem a je specielně navržen pro těžké motocykly.

Tento popruh poskytuje bezpečné a spolehlivé zabezpečení během transportu těžkých motocyklů. Háky s gumovým povrchem a krytem části popruhu z umělé ovčí kožešiny chrání motocykl před poškozením. Motorku můžete převážet bez rizika. Nosnost je 900 daN a šířka 35 mm. Popruh vážící 2,5 kg je extrémně stabilní a poskytuje bezpečnou pozici během přepravy. Popruh může být připojen k motorce pomocí několika jednoduchých kroků a bezpečně utažen s pomocí pozinkovaných ráčen. Celý popruh je dodáván v praktickém obalu s madlem. Díky robustním a praktickým zajišťovacím klipům zabezpečí motocykl velice snadno a pohodlně.

Technické informace:

– Délka: 197 cm
– Šířka: 35 mm
– Maximální nosnost: 900 daN Stahovací popruh AceBikes Ratchet Strap Deluxe Duo za cenu 1100 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce AceProducts – ACEBIKES výhodně. Stahovací popruh AceBikes Ratchet Strap Deluxe Duo je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Stahovací popruh AceBikes Ratchet Strap Deluxe Duo:

  • Název: Stahovací popruh AceBikes Ratchet Strap Deluxe Duo
  • Cena: 1100 Kč
  • Výrobce: AceProducts – ACEBIKES
  • Kategorie: Příslušenství > Do garáže > Popruhy a úvazy
  • Katalogové číslo: 86293
  • Velikost:

Brand

AceProducts - ACEBIKES

Katalogové číslo: 8719326191935 Kategorie: , , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker