Rapide Waterproofspray 400ml Impregance ve spreji

Rapide Waterproofspray 400ml Impregance ve spreji od předního výrobce Rapide za skvělou cenu 245 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Rapide má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

245 

Popis

Kvalitní Rapide Waterproofspray 400ml Impregance ve spreji od známého výrobce Rapide. Rapide Waterproofspray je velmi kvalitní a účinná impregnace určená na všechny typy textilních materiálů a kůži. Impregnace je rovněž vhodná pro prodyšné a voděodolné funkční textilie. Chrání veškeré oblečení, obuv a ostatní výrobky proti vodě a znečištění při používání v externích podmínkách.

Návod k použití:
Před použitím nádobku důkladně protřepejte. Použijte pouze na suchý a čistý materiál. Držte nádobku ve svislé poloze a aplikujte sprej ze vzdálenosti 20 cm. Nechte volně schnout několik hodin. Druhá aplikace posílí účinek přípravku. Před aplikací doporučujeme vyprat oblečení v přípravku Rapide Tech Wash, Leather Wash nebo Down Wash dle typu materiálu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Rapide Waterproofspray 400ml Impregance ve spreji za cenu 245 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Rapide výhodně. Rapide Waterproofspray 400ml Impregance ve spreji je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Rapide Waterproofspray 400ml Impregance ve spreji:

  • Název: Rapide Waterproofspray 400ml Impregance ve spreji
  • Cena: 245 Kč
  • Výrobce: Rapide
  • Kategorie: Příslušenství > Čištění a kosmetika > Přípravky na kůži a textil
  • Katalogové číslo: 67560
  • Velikost:

Brand

Rapide

Katalogové číslo: 8714666570198 Kategorie: , , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker