Nosič Kriega OS-Platform BMW GS Adv Fit

Nosič Kriega OS-Platform BMW GS Adv Fit s proslulou značkou Kriega za skvělou cenu 3990 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Kriega má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

3.990 

Popis

Kvalitní Nosič Kriega OS-Platform BMW GS Adv Fit od známého výrobce Kriega. Nosič (rám) motocyklu BMW Motorrad GS ADVENTURE jsou navrženy pro montáž hliníkových zavazadel a nemají standardní plochý profil na straně výfuku. Tato speciální edice OS-PLATFORM zahrnuje adaptér z nerezové oceli pro zploštění profilu a poskytuje silné místo pro montáž OS-PLATFORM, na kterou pak můžete připevnit Kriega „Soft Luggage“.
Rámy BMW jsou standardním doplňkem vodou chlazeného R1200 GSA, nového R1250 GSA a nového F850 GSA. Platforma je konstruována z prakticky nezničitelného materiálu Nylon-6, který je lehčí než slitina a nedochází u něj k „únavovým“ problémům. Je vyrobena s volitelnými úchytnými body.

Na tuto platformu můžete připevnit jedenu brašnu OS-32 nebo OS-22 nebo jeden zásobník na vodu Rotopax o objemu 1.75 galonu (cca 6,6 litru). Dále ji můžete použít pro připevnění adventure brašny OS-6 nebo OS-12 s jedním nebo dvěma nádobami na vodu Rotopax o objemu 1 galon (cca 3,78 litru). Kanystry na palivo Rotopax 1,75 galonu (cca 6,6 litru) lze také použít, ale důrazně NEDOPORUČUJEME umístění na stranu výfuku. Držák platformy je vyroben z laserem řezané nerezové oceli. Připevňuje se k platformě pomocí 3 šroubů a matic Nyloc. Upíná se na horní část rámu BMW pomocí 2 hliníkových svorek. Pomocí zbývajících 4 svorek připevníte OS-PLATFORM přímo k rámu a poskytují velmi stabilní základnu pro upevnění OS brašen, OS adventrure brašen nebo Rotopax kanystrů na palivo či vodu. Profil rámu BMW na druhé straně oproti výfuku je plochý, a proto se na tuto stranu snadno namontuje standardní typ platformy OS-PLATFORM (16-20mm) tube fit.

CENA JE ZA JEDNU PLATFORMU

Technická specifikace:
– Platforma – 10mm široká konstrukce z Nylon-6
– obráběné na CNC strojích
– černé svorky z pevné letecké slitiny
– Adaptér – laserovaná nerezová konstrukce
– laserem vypálené logo Kriega
– obsahuje všechny montážní komponenty

Rozměry platformy:
– 390 (délka) x 300 (výška) x 10 (šířka) mm
Váha:
– 1450g / 51 oz

Produktový kód:
– KOSPGS Nosič Kriega OS-Platform BMW GS Adv Fit za cenu 3990 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Kriega výhodně. Nosič Kriega OS-Platform BMW GS Adv Fit je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Nosič Kriega OS-Platform BMW GS Adv Fit:

  • Název: Nosič Kriega OS-Platform BMW GS Adv Fit
  • Cena: 3990 Kč
  • Výrobce: Kriega
  • Kategorie: Příslušenství > Zavazadla na moto > Příslušenství a upevňovací systémy
  • Katalogové číslo: 85232
  • Velikost:

Brand

Kriega

Katalogové číslo: 5060461761549 Kategorie: , , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker