Kriega KAPV4FK – DUCATI V4 US-DRYPACK FIT KIT

Kriega KAPV4FK – DUCATI V4 US-DRYPACK FIT KIT od kvalitního výrobce Kriega za skvělou cenu 690 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Kriega má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

690 

Popis

Kvalitní Kriega KAPV4FK – DUCATI V4 US-DRYPACK FIT KIT od známého výrobce Kriega. Uchycovací kit DUCATI PANIGALE V4 a V4S (s výjimkou V4 Speciale) pro US-Drypack. Kit se skládá z vysoce kvalitních hypalonových a nylonových popruhů, které se snadno vejdou pod sedadlo milionu pomocí stávajících montážních míst. Jakmile jsou namontovány, poskytují silné spojovací body pro jakýkoli Kriega US-Drypack nebo US-Drypack Combo.

OBSAH BALENÍ
1 x suchý zip
2 x šroubovací smyčky
2 x šrouby s imbusovou hlavou M5
4 x M5 podložky

MONTÁŽ
Sejměte sedadlo spolujezdce, odšroubujte a sejměte zadní kryt. Zabalte dlouhý popruh pod středovou část a zajistěte háčkem a upevněním smyčky. Nasaďte zadní kryt. Zasuňte podložku M5 dovnitř každého hypalonového konce šroubovacích smyček. K upevnění použijte šrouby M5 + podložky M5, jak je znázorněno na obrázku. Kriega KAPV4FK – DUCATI V4 US-DRYPACK FIT KIT za cenu 690 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Kriega výhodně. Kriega KAPV4FK – DUCATI V4 US-DRYPACK FIT KIT je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Kriega KAPV4FK – DUCATI V4 US-DRYPACK FIT KIT:

  • Název: Kriega KAPV4FK – DUCATI V4 US-DRYPACK FIT KIT
  • Cena: 690 Kč
  • Výrobce: Kriega
  • Kategorie: Příslušenství > Zavazadla na moto > Příslušenství a upevňovací systémy
  • Katalogové číslo: 78314
  • Velikost:

Brand

Kriega

Katalogové číslo: 5060461761556 Kategorie: , , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker