Helma na motorku Nexx SX.100R Shortcut grey/neon vel. S

Helma na motorku Nexx SX.100R Shortcut grey/neon vel. S od společnosti Nexx za skvělou cenu 5990 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Nexx má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

5.990 

Popis

Kvalitní Helma na motorku Nexx SX.100R Shortcut grey/neon vel. S od známého výrobce Nexx. Vnější skořepina je vyrobena z lehkého termoplastu.
Díky mnoha aerodynamickým studiím a testům ve větrném tunelu Nexx vytvořil speciální tvar, díky kterému je skořepina relativně lehká a se svým sportovním designem optimalizuje jak stabilitu, tak i zvukovou izolaci při vysoké rychlosti.
Dvojitý zadní vzduchový spoiler je vyvinutý pro optimalizovaný aerodynamický výkon a redukci turbulencí ve vysokých rychlostech.
Široká vrchní ventilace a extrémně efektivní systém bradové ventilace umožňuje proudění chladného vzduchu dovnitř helmy.
Dvojitá EPS vložka má inovativní vzduchovou komoru mezi jednotlivými vrstvami pro opravdu vysokou prodyšnost s optimální výměnou teplého vzduchu a vlhkosti za čerstvý ochlazený vzduch.
Nový interiér nabízí pohodlné padnutí a více účinnější ventilaci kolem celé kontury hlavy pro maximální komfort i ve vysoké rychlosti.
Všechny vnitřní díly polstrování včetně silného límce jsou odnímatelné a příjemné k pokožce (s antialergickými a antibakteriálními vlastnostmi) a jsou vyrobeny z jemné X-Mart Dry látky, která udržuje interiér helmy suchý a komfortní.
X-Swift mechanismu rychlého odejmutí plexi umožňuje snadnou výměnu (za méně než 8 vteřin) bez použití nářadí.
Vnitřní sluneční clona filtrující 99% UV záření je ovládaná externím ergonomickým tlačítkem, které je snadno ovladatelné i v rukavicích.
Pro tuto helmu je široká škála dostupných plexi pro různé povětrnostní podmínky na silnici. Ať už se jedná o žluté HD plexi pro zvýšení nízké úrovně světla nebo stříbrné iridium plexi pro zabránění průniku UV a odlesků od slunce.
Helma SX.100R je standardně vybavena přípravou pro X-COM systém vyvinutý ve spolupráci s renovovaným Bluetooth specialistou SENA. X-COM je Bluetooth 3.0 stereo headset zařízení s Bluetooth intercomem s dlouhým dosahem navrženým specielně pro motocyklové jezdce, kteří preferují malé zařízení pro maximalizaci jejich výkonu při jízdě při zachování široké škály funkcí Bluetooth intercomu. S X-COM zařízením můžete provádět hands-free hovory přes váš mobilní telefon, poslouchat stereo hudbu nebo zadávat hlasové instrukce do GPS navigace bezdrátově přes Bluetooth, a zároveň také můžete vést intercom konverzace s ostatními jezdci. Helma na motorku Nexx SX.100R Shortcut grey/neon vel. S za cenu 5990 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Nexx výhodně. Helma na motorku Nexx SX.100R Shortcut grey/neon vel. S je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Helma na motorku Nexx SX.100R Shortcut grey/neon vel. S:

  • Název: Helma na motorku Nexx SX.100R Shortcut grey/neon vel. S
  • Cena: 5990 Kč
  • Výrobce: Nexx
  • Kategorie: Helmy > Integrální helmy
  • Katalogové číslo: 86273
  • Velikost: S

Brand

Nexx

Katalogové číslo: 5600427086332 Kategorie: , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker