Helma na motorku Bell Custom 500 Solid vintage white vel. M

Helma na motorku Bell Custom 500 Solid vintage white vel. M co nám dodává Bell za skvělou cenu 4190 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Bell má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

4.190 

Popis

Kvalitní Helma na motorku Bell Custom 500 Solid vintage white vel. M od známého výrobce Bell. Helma BELL Custom 500 je špičkovou otevřenou helmou, která splní i ty nejnáročnější požadavky a očekávání od jezdců motocyklů Chopper/Cruiser, tak i cestovních skútrů. Tenká, ale přitom pevná a bezpečná fiberglass skořepina helmy je vyráběna v 5 velikostech, aby perfektně seděla na hlavě a přitom byla co nejmenší, tzn. měla co nejmenší aerodynamický odpor a vypadala dobře i při jízdě ve vestě nebo triku, tzn. bez motocyklové bundy.

TECHNOLOGIE:
– Skořepina: tvar skořepiny byl vytvořen tak, aby dokonale seděl i při vyšších rychlostech
– Materiál skořepiny: odlehčená skořepina, špičkový materiál: fiberglass
– Hledí: helmu je možné doplnit o velké množství hledí různých tvarů a barev, integrovaný systém 5 patentek pro pevné nasazení hledí stabilní i při vysokých rychlostech
– Interiér: vysoce kvalitní antibakteriální interiér kombinovaný s kůží, který má vynikající tvarovou stálost odolávající vymáčknutí, díky čemuž perfektně sedí na hlavě i při vysokých rychlostech, 3D tvarované polstrování interiéru pro výborný fit, dvě hustoty EPS materiálu

– polstrovaný řemínek s D kroužky
– nerezové, designové D-kroužky
– helma je homologována dle nejnovějšího homologačního zákona ECE 22-05.

JEDINEČNÁ 5 LETÁ ZÁRUKA: Výrobce moto helem Bell Vám ručí za vynikající kvalitu a perfektní zpracování, proto se na helmu vztahuje jedinečná záruka 5 let. Helma na motorku Bell Custom 500 Solid vintage white vel. M za cenu 4190 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Bell výhodně. Helma na motorku Bell Custom 500 Solid vintage white vel. M je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Helma na motorku Bell Custom 500 Solid vintage white vel. M:

  • Název: Helma na motorku Bell Custom 500 Solid vintage white vel. M
  • Cena: 4190 Kč
  • Výrobce: Bell
  • Kategorie: Dámská zóna > Dámské helmy na moto > Dámské otevřené helmy
  • Katalogové číslo: 86048
  • Velikost: M

Brand

Bell

Katalogové číslo: 0768686746734 Kategorie: , , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker