Helma na motocykl Bell Moto-3 Classic white vel. XL

Helma na motocykl Bell Moto-3 Classic white vel. XL pocházející od značky Bell za skvělou cenu 9190 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Bell má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

9.190 

Popis

Kvalitní Helma na motocykl Bell Moto-3 Classic white vel. XL od známého výrobce Bell. Ikonická legenda se vrátila! Když byl na konci 70. let vytvořen původní Moto-3, byl to produkt, který předběhl svou dobu. Stal se rychle stal standardem ve výkonu a stylu ve své třídě. Dnešní BELL Moto-3 je tím samým, co se stylu týče, ovšem s dalšími výhodami pokroku v oblasti moderních požadavků na bezpečnost i výrobu. Od kompozitní skořepiny ze skelného vlákna až po bradovou lištu lemovanou EPS jsme nevynechali žádný detail. Navíc odnímatelná a omyvatelná výplň dodá vynikající pohodlí. Milovníci vintage stylu tuhle helmu prostě musí mít!

Technický popis:

– původní retro styl
– lehká kompozitní skořepina ze skelných vláken (fibreglass)
– ventilace v chrániči brady
– široké zorné pole
– umožňuje uchycení pro drtivou většinu motokrosových brýlí
– zapínaní na D-kroužky
– vyjímatelné anti-bakteriální polstrování
– hmotnost: 1250 g
– certifikace DOT / ECE (normy pro americký a evropský trh) Helma na motocykl Bell Moto-3 Classic white vel. XL za cenu 9190 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Bell výhodně. Helma na motocykl Bell Moto-3 Classic white vel. XL je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Helma na motocykl Bell Moto-3 Classic white vel. XL:

  • Název: Helma na motocykl Bell Moto-3 Classic white vel. XL
  • Cena: 9190 Kč
  • Výrobce: Bell
  • Kategorie: Helmy > Vintage helmy
  • Katalogové číslo: 86069
  • Velikost: XL

Brand

Bell

Katalogové číslo: 0768686015441 Kategorie: , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker