Helma na motocykl Bell Custom 500 Solid matte black vel. XXL

Helma na motocykl Bell Custom 500 Solid matte black vel. XXL originální od labelu Bell za skvělou cenu 4190 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Bell má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

4.190 

Popis

Kvalitní Helma na motocykl Bell Custom 500 Solid matte black vel. XXL od známého výrobce Bell. Helma BELL Custom 500 je špičkovou otevřenou helmou, která splní i ty nejnáročnější požadavky a očekávání od jezdců motocyklů Chopper/Cruiser, tak i cestovních skútrů. Tenká, ale přitom pevná a bezpečná fiberglass skořepina helmy je vyráběna v 5 velikostech, aby perfektně seděla na hlavě a přitom byla co nejmenší, tzn. měla co nejmenší aerodynamický odpor a vypadala dobře i při jízdě ve vestě nebo triku, tzn. bez motocyklové bundy.

TECHNOLOGIE:
– Skořepina: tvar skořepiny byl vytvořen tak, aby dokonale seděl i při vyšších rychlostech
– Materiál skořepiny: odlehčená skořepina, špičkový materiál: fiberglass
– Hledí: helmu je možné doplnit o velké množství hledí různých tvarů a barev, integrovaný systém 5 patentek pro pevné nasazení hledí stabilní i při vysokých rychlostech
– Interiér: vysoce kvalitní antibakteriální interiér kombinovaný s kůží, který má vynikající tvarovou stálost odolávající vymáčknutí, díky čemuž perfektně sedí na hlavě i při vysokých rychlostech, 3D tvarované polstrování interiéru pro výborný fit, dvě hustoty EPS materiálu

– polstrovaný řemínek s D kroužky
– nerezové, designové D-kroužky
– helma je homologována dle nejnovějšího homologačního zákona ECE 22-05.

JEDINEČNÁ 5 LETÁ ZÁRUKA: Výrobce moto helem Bell Vám ručí za vynikající kvalitu a perfektní zpracování, proto se na helmu vztahuje jedinečná záruka 5 let. Helma na motocykl Bell Custom 500 Solid matte black vel. XXL za cenu 4190 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Bell výhodně. Helma na motocykl Bell Custom 500 Solid matte black vel. XXL je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Helma na motocykl Bell Custom 500 Solid matte black vel. XXL:

  • Název: Helma na motocykl Bell Custom 500 Solid matte black vel. XXL
  • Cena: 4190 Kč
  • Výrobce: Bell
  • Kategorie: Helmy > Otevřené helmy
  • Katalogové číslo: 86060
  • Velikost: XXL

Brand

Bell

Katalogové číslo: 0768686746888 Kategorie: , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker