Helma na moto Bell RS-2 Solid matte black vel. L

Helma na moto Bell RS-2 Solid matte black vel. L kvalitní značky Bell za skvělou cenu 9990 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Bell má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

9.990 

Popis

Kvalitní Helma na moto Bell RS-2 Solid matte black vel. L od známého výrobce Bell. Moto helma Bell RS-2 je kvalitní přilba s kompozitovou skořepinou, která klade velký důraz na aerodynamickou čistotu a skvělé vyvážení helmy při jízdě. Super stabilní aerodynamika skořepiny eliminující kmity a zvedání helmy při vysokých rychlostech. Model RS-2 navazuje na model RS1 a je prostředníkem mezi nejvyšší řadou BELL přileb BELL STAR a nižší řadou BELL QUALIFIER DLX.

Tato helma na motorku BELL patří mezi vyšší střední třídu přileb a je vybavena účinným systémem ventilace, který se nachází na vrchní a spodní části přilby. Uvnitř přilby je 3D tvarované lícní polstrování, které je zcela antialergénní s všitými stříbrnými vlákny zajišťujícími hygienickou stálost polstrování a výborné antibakteriální schopnosti. Intergrovaná krční část polstrování a bradový chránič zajišťuje nízkou hlučnost helmy a zároveň výrazně redukuje okolní hluk.

VLASTNOSTI:

– Kompozit kevlar-sklolaminát
– Velocity Flow ventilation®, Flowadjust® systémy umožňující maximální kontrolu regulace vzduchu ve skořepině
– Nízká hlučnost helmy
– Čiré hledí se slunečnou clonou nastavitelnou v různých polohách
– 3D polstrování, antialergenní, vyjimatelné, omyvatelné
– Váha 1350g (+-50g) Helma na moto Bell RS-2 Solid matte black vel. L za cenu 9990 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Bell výhodně. Helma na moto Bell RS-2 Solid matte black vel. L je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Helma na moto Bell RS-2 Solid matte black vel. L:

  • Název: Helma na moto Bell RS-2 Solid matte black vel. L
  • Cena: 9990 Kč
  • Výrobce: Bell
  • Kategorie: Helmy > Integrální helmy
  • Katalogové číslo: 86072
  • Velikost: L

Brand

Bell

Katalogové číslo: 0768686111792 Kategorie: , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker