Helma na moto Bell Eliminator Carbon Solid matte black vel. XL

Helma na moto Bell Eliminator Carbon Solid matte black vel. XL od top značky Bell za skvělou cenu 17990 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Bell má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

17.990 

Popis

Kvalitní Helma na moto Bell Eliminator Carbon Solid matte black vel. XL od známého výrobce Bell. “Zrozena z automobilových závodů. Model Eliminator Carbon používá karbonovou skořepinu 6K. Přilbu je možné vozit jak na okruhu, tak na běžných silnicích pro její nízkou váhu díky celokarbonové skořepině. Model Eliminator používá Tri-Matrix (Aramid/Karbon/Skelné vlákno) skořepinu. Přilba Eliminátor přináší odvážný asertivní design pro street přilbu. Šedesát let vývoje a zkušeností vyústilo k vytvoření přilby bez zbytečností, který v sobě skloubil ty nejdůležitější vlastnosti.
Nízká váha, perfektní fit a legendární bezpečnost kterou Vám zajistí reputace značky BELL.
Helma na moto Bell Eliminator Carbon Solid matte black vel. XL za cenu 17990 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Bell výhodně. Helma na moto Bell Eliminator Carbon Solid matte black vel. XL je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Helma na moto Bell Eliminator Carbon Solid matte black vel. XL:

  • Název: Helma na moto Bell Eliminator Carbon Solid matte black vel. XL
  • Cena: 17990 Kč
  • Výrobce: Bell
  • Kategorie: Helmy > Integrální helmy
  • Katalogové číslo: 86094
  • Velikost: XL

Brand

Bell

Katalogové číslo: 0768686175091 Kategorie: , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker