GIPRO-DS-S01-RD ukazatel červený

GIPRO-DS-S01-RD ukazatel červený od předního výrobce Healtech Gipro za skvělou cenu 3200 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Healtech Gipro má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

3.200 

Popis

Kvalitní GIPRO-DS-S01-RD ukazatel červený od známého výrobce Healtech Gipro. Gipro DS je unikátní ukazatel zařazeného rychlostního stupně pro motocykly vybavené Diagnostickým Systémovým konektorem (DS – Diagnostic System connector), pro modely s elektronickým vstřikováním výrobců Honda, Kawasaki, Suzuki, Triumph, Harley Davidson a Ducati.

Připojte pouze jednu zástrčku pod sedadlo – instalace už nemůže být jednodušší.
Žádná tlačítka ani programovací kabely, jednotka funguje naprosto automaticky.
5 barev displeje: červená, modrá, žlutá, bílá a zelená.
Jednoduchý a čistý design, který ladí s originálními prvky motocyklů.
Nejmenší a nejkompaktnější ukazatel na trhu.
Robustní design, 100% odolný vůči počasí.

Na rozdíl od Gipro ATRE a Gipro X-Type se Gipro DS připojuje na jednotku ECU pomocí originálního diagnostického konektoru motocyklu.
Kromě bezkonkurenčně jednoduché montáže pomocí zacvaknutí konektoru, je Gipro DS výjimečné také svojí přesností a rychlostí, neboť na rozdíl od konkurenčních výrobků čte pozici zařazeného rychlostního stupně přímo z jednotky ECU. Toto řešení je tak mnohem rychlejší a přesnější než ostatní výrobky na trhu.
Další unikátní vlastností je velikost. DS je nejmenší a nejkompaktnější ukazatel na trhu, přestože má extra jasný displej čitelný na slunci.

Rozměry (mm): výška: 30, šířka: 20, hloubka: 14; rozměry při čelním pohledu na displej
Délka připojovacího kabelu: 1 m

Záruka: 2 roky GIPRO-DS-S01-RD ukazatel červený za cenu 3200 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Healtech Gipro výhodně. GIPRO-DS-S01-RD ukazatel červený je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

GIPRO-DS-S01-RD ukazatel červený:

  • Název: GIPRO-DS-S01-RD ukazatel červený
  • Cena: 3200 Kč
  • Výrobce: Healtech Gipro
  • Kategorie: Náhradní díly > Budíky a tachometry
  • Katalogové číslo: 56293
  • Velikost:

Brand

Healtech Gipro

Katalogové číslo: 0000000000000 Kategorie: , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker