Džíny na motorku Trilobite 2064 Cullebro men blue vel. 32

Džíny na motorku Trilobite 2064 Cullebro men blue vel. 32 od Trilobite za skvělou cenu 4990 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Trilobite má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

4.990 

Popis

Kvalitní Džíny na motorku Trilobite 2064 Cullebro men blue vel. 32 od známého výrobce Trilobite. Užíváte si dlouhé jízdy, ale občas vás bolí pozadí? Trilobite Cullebro rifle vyřešily problém. Rovné stylové motocyklové rifle jsou vybaveny gelovým padem, který absorbuje nárazy v sedací části. Speciálně vyvinutý značkou Trilobite. Kombinace gelu a pěny v padu vám zaručí pohodlí na dlouhé cesty. Už nikdy nemusíte dávat na svou motorku nevzhledné polštářky a kazit tak její image. Na delší cesty oceníte nejen jeho pohodlí, ale také správný posed. Při náklonu do zatáčky vám pomáhá lépe ovládat motorku. Máte strach jak bude pad vypadat při běžném nošení? Prostě to zkuste. Nikdo ho neuvidí. Pad je umístěn uvnitř kalhot, takže se přizpůsobí vašemu tělu a není vidět. Samozřejmě, že pad během nošení cítíte, ale víte proč ho používáte a nikdo jiný to nezjistí. Je to malé tajemství, které máte v kalhotech, a které vám zajistí, že na konci dlouhé jízdy budete stále sedět pohodlně. Rifle jsou vyrobené s kevlarovou výztuží na kolenou a zadku a obsahují kolenní chrániče CE třídy 2. Navíc mají přípravu pro boční protektory, pokud si chcete dopřát dodatečnou ochranu. Nyní se dlouhé cesty stávají více příjemnými a pohodlnými.

Svrchní materiál

– Davos Denim (98% bavlna, 2%Elastan)

Ochrana
– Kevlarová výztuž na kolenou a zadku
– obsahuje protektory CE stupeň 2
– příprava na boční protektory

Výhody
– 2 přední kapsy
– 2 zadní kapsy
– 1 kapsička na mince
– Gelový pad tlumící nárazy na sedací části

Nastavitelnost
– pásky v pase pro stažení
Speciální vlastnosti
– neviditelný šev nad kolenem podlepený speciální páskou

Varianty
– pánské – modré
– velikosti 30 – 44
– dámské – modré
– velikosti 26 – 38

Produkt je chráněn právem duševního vlastnictví značky Trilobite motorcyclejeans Džíny na motorku Trilobite 2064 Cullebro men blue vel. 32 za cenu 4990 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Trilobite výhodně. Džíny na motorku Trilobite 2064 Cullebro men blue vel. 32 je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Džíny na motorku Trilobite 2064 Cullebro men blue vel. 32:

  • Název: Džíny na motorku Trilobite 2064 Cullebro men blue vel. 32
  • Cena: 4990 Kč
  • Výrobce: Trilobite
  • Kategorie: Oblečení > Kalhoty na moto > Textilní kalhoty
  • Katalogové číslo: 83224
  • Velikost: 32

Brand

Trilobite

Katalogové číslo: 8595657871261 Kategorie: , , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker