Dámské legíny na moto Trilobite 2062 Textured leggins black vel. 36

Dámské legíny na moto Trilobite 2062 Textured leggins black vel. 36 od značky Trilobite za skvělou cenu 5990 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Trilobite má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

5.990 

Popis

Kvalitní Dámské legíny na moto Trilobite 2062 Textured leggins black vel. 36 od známého výrobce Trilobite. Pokud rádi nosíte legíny, tak proč je nenosit i na motorku? Legíny jsou perfektní volbou, abyste ukázala svá krásná stehna i zadeček a především při jízdě na motorce jsou velmi pohodlné. Pod značkou Trilobite nikdy nenajdete nudné oblečení, nyní navíc jsme zvedli laťku o stupeň výše tím, že nabízíme kožené legíny, které podtrhnou krásu ženských tvarů. Tyto legíny se vyrábí z černé kůže s hadí texturou. Legíny vám samozřejmě poskytnou veškerou ochranu na jakou jste u motocyklových kalhot zvyklí – kevlarovou výztuž na kolenou a zadní části, kapsy na kolenní a boční chrániče, které nejsou na první pohled patrné. Pohodlí zaručuje strečový panel na zadní části a strečové kožené panely na kolenou. Pokud se nebojíte, že se za vámi lidé budou otáčet, noste legíny značky Trilobite.

Svrchní materiál
– strečový materiál a texturovaná černá hovězí kůže

Ochrana
– kevlarová výztuž na kolenou a zadní části
– součástí jsou kolenní chrániče CE třídy 2
– příprava na boční chrániče

Výhody
– 2 přední kapsy
– bezpečnostní trojité šití po stranách

Nastavitelnost
– poutka v pase pro umístění pásku
– strečové panely na kolenou pro větší pohodlí

Varianty
– dámské – černé s hadí texturou – velikosti 26-38 Dámské legíny na moto Trilobite 2062 Textured leggins black vel. 36 za cenu 5990 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Trilobite výhodně. Dámské legíny na moto Trilobite 2062 Textured leggins black vel. 36 je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Dámské legíny na moto Trilobite 2062 Textured leggins black vel. 36:

  • Název: Dámské legíny na moto Trilobite 2062 Textured leggins black vel. 36
  • Cena: 5990 Kč
  • Výrobce: Trilobite
  • Kategorie: Oblečení > Kalhoty na moto > Kožené kalhoty
  • Katalogové číslo: 83179
  • Velikost: 36

Brand

Trilobite

Katalogové číslo: 8595657870813 Kategorie: , , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker