Dámské džíny na motorku Trilobite 2063 Allshape fine fit blue vel. 30

Dámské džíny na motorku Trilobite 2063 Allshape fine fit blue vel. 30 od firmy Trilobite za skvělou cenu 3990 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Trilobite má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

3.990 

Popis

Kvalitní Dámské džíny na motorku Trilobite 2063 Allshape fine fit blue vel. 30 od známého výrobce Trilobite. Každá dívka, která řídí motorku, nebo jen jezdí jako spolujezdec se svým partnerem, se chce obléci pohodlně, stylově a se všemi bezpečnostními prvky. ALLSHAPE jeans jsou parádním přírůstkem do nabídky motocyklového oblečení Trilobite. Tyto rifle byly vyvinuty se zaměřením na ženské tvary, speciálně zadeček. Ne všechny jsou stejné, ale všechny mohou vypadat skvěle! Přicházejí ve třech různých tvarech, které pozvedají křivky zadečku a ukazují ho v nejlepším světle. Na výrobu je použit denim s 5%elastanu, který zajišťuje pohodlí. Ochranu zajišťují kevlarové výztuže na kolenou a zadečku a doplňují je CE kolenní protektory třídy 2. Navíc jsou připravené na použití bočních chráničů, pokud chcete využít maximální ochrany. Rifle mají 2 přední kapsy a dvě zadní.

Svrchní materiál
– 95% Davos Denim (98% bavlna, 2%Elastan), 5% strečový materiál (100% Polyamid)

Ochrana
– kevlarová výztuž na kolenou a zadní části
– chrániče kolen CE třídy 2

Výhody
– 2 přední kapsy
– 2 zadní kapsy

Nastavitelnost
– pásky v pase pro stažení

Varianty
– FINE–pro rovnou postavu bez výrazných křivek, kterým jsou většinou rifle v pase příliš těsné.
Máte rovný pas, úzké boky a stehna?… Střih FINE je přesně pro vás. Dá vašemu zadečku správný tvar a nebude vás tlačit v pase.
– REGULAR – pas bude perfektně sedět a nohy budou vypadat delší.
– Jste proporcionálně tvarovaná od pasu k bokům? … Střih REGULAR je vaše volba. Dá vašemu zadečku správný tvar a nohy budou jednoduše vypadat delší.
– DARING – už nikdy špatně sedící rifle díky zvýšenému zadnímu sedu
– Máte normální pas a plnější zadeček a stehna? … Střih DARING je přesně pro vás. Díky delšímu zadnímu sedu vám rifle nebudou vzadu odstávat a váš zadeček bude vypadat skvěle. Dámské džíny na motorku Trilobite 2063 Allshape fine fit blue vel. 30 za cenu 3990 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Trilobite výhodně. Dámské džíny na motorku Trilobite 2063 Allshape fine fit blue vel. 30 je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Dámské džíny na motorku Trilobite 2063 Allshape fine fit blue vel. 30:

  • Název: Dámské džíny na motorku Trilobite 2063 Allshape fine fit blue vel. 30
  • Cena: 3990 Kč
  • Výrobce: Trilobite
  • Kategorie: Oblečení > Kalhoty na moto > Textilní kalhoty
  • Katalogové číslo: 83197
  • Velikost: 30

Brand

Trilobite

Katalogové číslo: 8595657870998 Kategorie: , , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker