Champion olejový filtr C 325

Champion olejový filtr C 325 od oblíbené značky Champion za skvělou cenu 199 Kč. Nakupte výhodně u nás na Moto cross. Značka Champion má ve světě moto skvělé jméno a je zárukou kvality.

199 

Popis

Kvalitní Champion olejový filtr C 325 od známého výrobce Champion. Olejový filtr zaručuje nejpřísnější požadavky na konstrukci filtru a maximální ochranu pro náročné motory. Struktura tohoto filtračního papíru je schopna zachytit i jemné nečistoty.
U těchto high-olejových filtrů jsou všechny kovové části pozinkované nebo jinak upravené proti korozi. Olejový filtr Champion vždy zaručuje čistý olej a tím i maximální dlouhodobou ochranu pro motor vašeho motocyklu!

POZOR: pokud není uvedené zboží skladem, i tak si ho můžete objednat! Doba dodání je max 5 pracovních dní ze strany našeho dodavatele. Děkujeme za pochopení.

Moto olejové filtry vyberete pro Váš motocykl dle aplikační tabulky, ve které najdete daný typ filtru, který patří na typ a rok výroby Vaší motorky. Nebo nás kontaktujte na zákaznické podpoře a my vám požadovaný filtr najdeme sami. Tel. číslo na zákaznickou linku je +420 493 030 830, email onlinepodpora@bikerscrown.cz Champion olejový filtr C 325 za cenu 199 Kč vás nezklame. Pořiďte si vše na motorku od výrobce Champion výhodně. Champion olejový filtr C 325 je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Champion olejový filtr C 325:

  • Název: Champion olejový filtr C 325
  • Cena: 199 Kč
  • Výrobce: Champion
  • Kategorie: Náhradní díly > Filtry na moto > Olejové
  • Katalogové číslo: 69670
  • Velikost:

Brand

Champion

Katalogové číslo: 4044197537488 Kategorie: , , Štítek:
envelopecartphone-handsetmap-marker